Transport

Tarneviisid

1.1. Kohaletoimetamine Eesti piires pakiautomaati.  Kui ostusumma ületab 30 eurot on kohaletoimetamine tasuta. Saadame tooteid ka Euroopa Liidu riikidesse ja tarnime 5–7 päeva jooksul.

1.2. Kaup toimetatakse Ostjani Eesti Vabariigi territooriumil 2–3 tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasumist ja teistesse ELi riikidesse kuni 14 tööpäeva jooksul.

1.3. Tellimuse tegemise ajal valib ostja toote tarneviisi ja kohustub märkima toote täpse kättetoimetamise koha.

1.4. Ostja kohustub kauba ise vastu võtma. Kui Ostja ise ei saa kaupa ise vastu võtta ja kaup toimetatakse määratud aadressile, ei ole Ostjal õigust esitada Müüjale nõudeid toote tarnimise eest valele inimesele.

1.5. Kauba toimetab kohale Müüja või Müüja volitatud esindaja (kuller).

1.6. Müüja toimetab kauba Ostjale vastavalt toote kirjelduses toodud tingimustele. Need tingimused on esialgsed ja ei kehti juhul, kui Müüjal ei ole nõutud kaupa ja Ostjat teavitatakse tellitud kauba puudumisest. Samas nõustub Ostja, et erakorralistel juhtudel võib kauba kohaletoimetamine edasi lükkuda Müüjast sõltumatute ettenägematute asjaolude tõttu. Sellisel juhul kohustub Müüja võtma viivitamatult ühendust Ostjaga ja leppima kokku kaupade üleandmise tingimused.

1.7. Igal juhul ei vastuta Müüja kauba tarnetingimuste rikkumise eest, kui Ostja ei saa kaupa kätte või ei toimetata kohale õigeaegselt Ostja süül või Müüjast sõltumatute asjaolude tõttu.

1.8. Ostja peab igal juhul viivitamatult Müüjat teavitama, kui saadetis on muljutud või muul viisil kahjustatud pakendis, kui saadetis sisaldab pakkimata kaupa või vales koguses, täielikult komplekteerimata kaupa. 

1.1. Kui Ostja märkab kättetoimetamisel pakendi kahjustusi, peab ta tegema vastavad märkused kulleri saatelehele või koostama nende rikkumiste kohta eraldi akti. Ostja peab seda tegema kulleri juuresolekul. Selle tegemata jätmisel ei vastuta Müüja Ostja ees võimalike kauba kahjustuste eest, mis on tingitud pakendi kahjustustest, mida Ostja ei ole kulleri saatelehele märkinud.

1.10. Kohaletoimetamise hind ELi riikides on 20 eurot.

1.11. Tasuta kättetoimetamine alates tellimuse väärtusest 30 EUR.